Luxury Condo At Viva Jaco Residence
| Wi-Fi | Zameldowanie/ Wymeldowanie Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie | Basen Basen zewnętrzny |
| Prywatna plaża Plaża | Fitness/Siłownia Centrum fitness | Rekreacja Stoły bilardowe |
| Zaplecze konferencyjne Centrum biznesowe | Hotel przyjazny dzieciom Basen dla dzieci Plac zabaw dla dzieci Sala zabaw | Dostęp dla wózka inwalidzkiego Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich |
Luxury Condo At Viva Jaco Residence o powierzchni 95 m² mieści się 9 min piechotą od takiego miejsca kultu jak Horizon Church Jaco oraz oferuje fryzjera męskiego. Apartament może pomieścić łącznie 6 osób w 3 sypialniach.
Jaco Library and Learning Center znajduje się tylko 250 metrów od apartamentu, natomiast Tico Pod Art House & Gifts znajduje się niedaleko. Luxury Condo At Viva Jaco Residence oferuje pierwszorzędną lokalizację: Bambu jest w odległości 5 min spacerem. Plaża w Jaco leży w maksymalnie 1 km stąd.
Obiekt noclegowy z widokiem na morze dysponuje balkonem, miejscem do siedzenia i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją. Apartament oferuje oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajdują się suszarka do włosów i ręczniki.
Dla tych, którzy chcą samodzielnie przygotowywać posiłki, Luxury Condo At Viva Jaco Residence zapewnia takie opcje wyżywienia, jak ekspres do kawy/herbaty, lodówka i piekarnik. Zaledwie 150 m do przystanku autobusowego A Quepos. Co więcej, obiekt zapewnia gościom dostęp do centrum fitness, pozwalając im skupić się na dobrym samopoczuciu fizycznym.
- Lokalne atrakcje
- Bambu350 m
- Tico Pod Art House & Gifts850 m
- Jaco Fine Meats900 m
- Frutas & Tablas800 m
- Parque Johannes Dankers350 m
- Zukia Art Gallery400 m
- G-Spot550 m
- Super Multiahorro Jaco250 m
- Teatro Jacó500 m
- Lotniska
- Lotnisko La Managua70 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Indywidualne zameldowanie/ wymeldowanie
- Ekspresowe zameldowanie/ wymeldowanie
- Zakaz wprowadzania zwierząt
- Pokoje lub wyposażenie dla niepełnosprawnych
- Obiekt przystosowany dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich
- Ochrona całodobowa
- Prywatna plaża
- Pokoje dla alergików
- Winda
- Fryzjer/salon piękności
- Czujniki dymu
- Stacja ładowania pojazdów elektrycznych
- Gaśnice
Opcje wyżywienia
- Wspólna kuchnia
- Suszarka do naczyń
- Przybory kuchenne
- Stoły piknikowe
Usługi rekreacyjne
- Basen zewnętrzny
- Plaża
- Parasole plażowe
- Leżaki
- Kasyno
- Słoneczny taras
- Ogród
- Sprzęt do barbeque
- Sala rekreacyjna/Sala kinowa
- Centrum fitness
- Stoły bilardowe
- Kąpiel na świeżym powietrzu
- Łaźnia publiczna
- Basen z widokiem
Usługi
- Transfer lotniskowy (dodatkowo płatny)
- Wynajem samochodów
- Usługa zakupów spożywczych
- Sklepy/ usługi komercyjne
- Centrum biznesowe
- Pomieszczenia do spotkań/ przyjęć
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Pokoje dźwiękoszczelne
- Kącik dzienny
- Taras
- Meble ogrodowe
- Herbata i kawa
- Stół
- Pralka
- Telewizor LCD
- Basen dla dzieci
- Plac zabaw dla dzieci
- Sala zabaw
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Jak goście mogą dostać się do Luxury Condo At Viva Jaco Residence z lotniska?
Goście Luxury Condo At Viva Jaco Residence mogą prosić o usługi przewozowe. - ❓
Czy Luxury Condo At Viva Jaco Residence obejmuje kuchnię?
Tak, Luxury Condo At Viva Jaco Residence oferuje pełnowymiarową kuchnię. - ❓
Czy Luxury Condo At Viva Jaco Residence ma basen?
Luxury Condo At Viva Jaco Residence dysponuje basenem.